• Tüm Kategoriler
  • Aquanix - Protox 250 ml Filtre Malzemesi

   Fiyat:
   254,24 TL
   Stok bilgisi için lütfen iletişime geçin 0 543 685 45 45
   Aquanix - Protox 250 ml Filtre Malzemesi

   Siyano-Amonyak-Nitrit-Nitrat ve Organik atıkları giderir.

   Düzenli kullanımda Cyano bakterileri yok eder. İlk kullanımda dahi farkı görürsünüz.
    

   TUZLU SU / TATLI SU KULLANIMI İÇİN

   Protox içeriğinde yüksek saflıkta kil mineralleri, mikroaktif karbon ve bakteri besini bulunan, filtre medyası gibi etkili sonuç veren bir üründür.
    
   Protox tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilinir. Protox akvaryum bitkileri, mercanlar ve canlılar için zararlı değildir. Protox akvaryumunuza eklendikten sonra, toksin gibi zehirli maddeleri, artık besinleri kendi bünyesine bağlayarak, filtre yardımı ile akvaryumunuzdan atılmasına yardımcı olur.
    
   İçerisinde bulunan özel bakteri besini formülü, bakteriler için besin kaynağı oluşturarak, bakteri popülasyonun artmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra balık ve mercan türleri içinde besin kaynağı oluşturmaktadır.
    
   Protox uygulandıktan sonra meydana gelen bulanıklık normaldir. Bulanıklık Protox’un net etkisini gösterir. Bulanıklık oranı ve süresi kötü su parametreleri ile orantılıdır. Daha iyi su parametreleri olan tanklarda oranı az olur ve kısa sürede durulur. Yavaş yavaş su yine berraklaşır ve genellikle uygulamadan bir süre sonra kristal berraklığında olur.
    

   KULLANIM TALİMATI

   Protox akvaryum suyu ile birlikte karışım haline getirilip zenginleştirilerek, akvaryumunuza akıntılı bir bölgeden yavaşça eklenmelidir. Karışımın hazırlandıktan hemen sonra kullanılması gerekmektedir.
   Protox 100 litre suya 1 çay kaşığı oranında kullanılmalıdır. Sorunsuz bir akvaryumda haftada 1 defa uygulanması önerilir. Sorunlu akvaryumlarda ise, doz 3 katına kadar artırılabilinir.
    
   Amonyum / amonyak sorunu olan akvaryumlarda ise doz aralığı 1-2 güne kısaltılmalıdır. Protox toksik olmayan bir üründür bu nedenle daha yüksek bir doz zararlı değildir.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduAquanix - Protox 250 ml Filtre Malzemesi
   MarkaAquanix
   Stok DurumuStok Bilgisi için lütfen iletişime geçiniz

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.