• Tüm Kategoriler
  • CaribSea - Arag-Alive Special Grade 9.07 kg

   Fiyat:
   215,00 TL
   Stok bilgisi için lütfen iletişime geçin 0 543 685 45 45

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   CaribSea - Arag-Alive Hawaian Black 9.07 kg
    
   Deniz akvaryumları için özellikle üretilmiş en iyi taban kumudur. Boyutlarından dolayı diğer ince boyutlu kumlara göre akvaryumda aşırı akıntıda uçuşmaz.
   Carib Sea-Arag-Alive kimyasal katkıları ile artık dünyanın en egzotik resiflerini evinize taşıyabilirsiniz. Bu ürün, Caribsea’nin, orjinalliğin şart olduğu halka açık akvaryumlar ve hayvanat bahçeleriyle işbirliğinin sonucu ortaya çıkmıştır. Arag Alive akvaryumunuzun uzun ömrü için devamlı kimyasal eklenmesine gerek duymadan uygun PH dengesini sağlamaya yardımcı olur ve sıkıntı yaratan algleri engellemek için biyolojik denge sağlar.
    
    
   Arag-Alive kilo başına milyonlarca bakteri taşır ve sizin akvaryumunuz gibi kapalı sistemlerinde ortaya çıkan büyük çaplı atık azalımı sağlamak için özel üretilmiştir. Arag alive özellikle yeni akvaryum sendromunu ortadan kaldırmak ve amonyak döngüsünü baskılamak için tasarlanmıştır. Akvaryumunuzun döngüsünü hemen başlatır. Bağımsız laboratuarlar, Arag Alive’ın akvaryum döngüsünü diğer markalardan günler önce gerçekleştirdiğini kanıtlamıştır.

   Boyutları : 1 - 2 mm

   Diğer Özellikler
   Stok KoduCaribSea - Arag-Alive Special Grade 9.07 kg
   MarkaCarib Sea
   Stok DurumuStok Bilgisi için lütfen iletişime geçiniz

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.