• Tüm Kategoriler
  • Reeflowers -Detox Zeolite 500 ml

   Fiyat:
   63,56 TL
   Stok bilgisi için lütfen iletişime geçin 0 543 685 45 45

   Reeflowers -Detox Zeolite 500 ml
    

   AMONYAĞI VE TOKSİK MADDELERİ GİDERİR

   OKSİJEN SEVİYESİNİ ARTTIRIR, KOKUYU ÖNLER

   ReeFlowers Detox - Zeolite, volkanik lavların deniz suları ile reaksiyona girmesi sonucu oluşmuş doğal bir taştır. Yem artıkları, dışkı, vb. kalıntıların çürümesi ve suda çözünmesi sonucu oluşan amonyak, hidrojen sülfat ve benzeri toksik maddeleri hapseder, bulundukları sistemden uzaklaştırır. Canlılarda oluşan iç ve dış doku zedelenmelerinin iyileşme sürecini hızlandırır. Su kalitesini arttırır, oksijen seviyesinde artış sağlar.

   Mikro gözenekli yapısı ve anyonik yüzey özelliği sayesinde sudaki partikülleri tutar, suyu berraklaştırır. Kokuyu önler. Faydalı bakteriler için yaşam alanı oluşturur, akvaryumdaki bakteri popülasyonunun artmasını sağlayarak biyolojik filtrasyonu güçlendirir.

   Balıkların nakliyesi sırasında oluşan amonyağı azaltarak nakliye esnasındaki kayıpları azaltır.

   KULLANIM TALİMATI

   Medya reaktörü içerisinde, dış filtrede veya ürün ile birlikte verilen kese içerisinde su geçişinin hızlı olduğu bir bölümde kullanılmalıdır.

   Ortalama yükte bir tatlı su akvaryumu için 100 lt’ye 120 ml (~100 gr) ReeFlowers Detox - Zeolit eklenmelidir. Medya 3 ayda 1 kez akvaryumdan çıkarılarak tuzlu su ile yıkandığı takdirde toplam 1 yıl süre ile kullanılabilir. Tuzlu su akvaryumlarında 100 lt’ye 60 ml (~50 gr) medya eklenir ve her ay yenilenmesi gereklidir. Eklenen miktar, canlı yükünün ağır olması durumunda tavsiye edilenin 3 katına, nakliye esnasında ise 5 katına kadar arttırılabilir.

   ReeFlowers Detox - Zeolite faydalı bakteri popülasyonunu arttırmak amacıyla kullanılacaksa; medya 3 ayda bir, sudan çıkartılmadan ve kullanıldığı akvaryumun suyu ile durulanarak, 3 yıl süreyle kullanılabilir.

   Ölçek kabı hacmi = 20 ml

   Diğer Özellikler
   Stok KoduReeflowers -Detox Zeolite 500 ml
   MarkaReeflowers
   Stok DurumuStok Bilgisi için lütfen iletişime geçiniz

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.