• Tüm Kategoriler
  • Söll Organix - Power Flakes

   Fiyat:
   126,00 TL
   Stok bilgisi için lütfen iletişime geçin 0 543 685 45 45
   Söll Organix - Power Flakes

   MSC sertifikalı bu güç ve enerji yemi balıklarınıza sağlıklı bir diet ile  uzun bir yaşam sağlar. İçeriğindeki az miktardaki kül oranı akvaryumdaki ekolojik denge için son derece önemlidir. Bu durum balık organizmasına yüklenmeyi en aza indirir.  İçeriğindeki optimum protein/yağ oranı sayesinde balık direncini, çiftleşmesini ve sağlıklı yumurta oranını arttırır. ABD patentli (US patent 6207202) bu yemin  içeriğindeki Omega3 ve Omega6 yağ asitleri çok sayıda yavrunun, hashas Güney Amerika Cichlidlerinin özellikler Discusların beslenmesinde önemli rol oynar.

   Soğuk derin su organizmaları ile hazırlanan bu yem, akvaryumunuzda amonyak ve nitrit oluşturmaz. Bu durum akvaryum suyunuzun temiz kalarak balıklarınızın sağlıklı bir şekilde güçlenmesini sağlar. Taze ham  balıklardan elde edilen unların ve optimum orandaki vitaminlerin karışımı ile üretilen bu yem suda çözünmeyerek doğrudan balıklarınız tarafından kullanılır.

   Yemin içeriğinde bulunan bütün karides, kelp, düşük kül oranı, doğal protein ve amino asitler, kitin ve parlak göz alıcı renklerin oluşumunu sağlar.
    

   Garanti Analiz
   Ham protein %44, Ham yağ %18, Ham lif %1, Kül %6
    

   Katkı 1000 gr Başına
   Vitamin A (E 672) 14.000 IE, Vitamin D3 (E 671) 2.000 IE, Vitamin C als Ascorbylmonophosphat 800 mg, Vitamin E 680 mg, Nicotinsäure 100 mg, Inosit 100 mg, Vitamin B2 als Riboflavin 20 mg, Vitamin B12 50 µg.

   Astaxanthin (E 161j) 600 mg.

    

   İçindekiler
   Bütün somon, pisi balığı, buğday unu,siyah morina,morina,bütün karides,bütün ringa balığı,taze kelp.

   Omega doymamış 3 ve 6 yağ asitlerinin içeriği en az% 3′tür.

    

   Kullanım Şekli
   Balıklarınızı günde bir kez, yemleri 2 dakika içinde tüketecek şekilde besleyiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSöll Organix - Power Flakes
   MarkaOmega One - Organix
   Stok DurumuStok Bilgisi için lütfen iletişime geçiniz

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.